
Of je nu start in het onderwijs of al ervaring hebt, bij Yuverta krijg je de ruimte om te groeien op jouw manier. Net begonnen? We zorgen voor een zachte landing, met goede begeleiding, een hecht team en volop aandacht voor coaching. Of ben je al ervaren? Dan krijg je bij ons de vrijheid om te verdiepen, vernieuwen of jouw kennis te delen. Bij Yuverta haal je het beste uit je werk en uit jezelf. Groeien doen we samen.

Een fijne start
Bij Yuverta zorgen we ervoor dat jij je vanaf dag één écht welkom voelt. Met ons inwerkprogramma YUstart helpen we je om goed voorbereid aan de slag te gaan. Of je nu start als docent, in een ondersteunende functie of als leidinggevende, we nemen je stap voor stap mee in wie we zijn, hoe we werken en wat we belangrijk vinden.
Je komt in een betrokken team waar collega’s graag met je meedenken en je op weg helpen. Je loopt makkelijk bij iemand binnen voor een vraag of een praatje. De sfeer is informeel en collegiaal en samenwerken staat dan ook centraal, we doen het echt samen. Zo voel je je snel thuis en kun je met vertrouwen aan de slag. Welkom bij Yuverta!
Groeien op jouw manier
Bij Yuverta draait het niet alleen om je werk, maar ook om jouw groei als mens en professional. Wat jij nodig hebt om met plezier en energie te blijven werken, staat centraal. Misschien wil je meer balans vinden, je zelfvertrouwen vergroten of een volgende stap zetten in je loopbaan. Jij bepaalt de richting, wij ondersteunen je onderweg.
In de Yuverta Academy vind je trainingen en trajecten die je helpen je talenten te ontdekken en verder te ontwikkelen. Liever persoonlijk sparren? Dan plan je eenvoudig een APK-gesprek met een van onze ontwikkeladviseurs. En voor wie graag in eigen tempo leert, is er het uitgebreide online aanbod van GoodHabitz.


Groeien in jouw vak
Natuurlijk krijg je bij Yuverta ook volop kansen om je vakkennis uit te bouwen. Of je nu lesgeeft in een groene richting, een algemeen vak of in de praktijk: je leert terwijl je werkt. Denk aan scholing over didactiek, nieuwe onderwijsvormen of actuele thema’s zoals duurzaamheid, burgerschap en AI.
Wil je sterker voor de klas staan? Dan is er de trainingsreeks ‘Sterk in de klas’, speciaal voor docenten die hun onderwijsvaardigheden verder willen aanscherpen. En wie als nieuwe docent een formele bevoegdheid nodig heeft, kan bij ons het PDG-traject volgen in samenwerking met Hogeschool Aeres en HAN.