Goed onderwijs vraagt om sterk leiderschap. Leiders die dichtbij mensen staan, richting geven, ruimte maken voor ontwikkeling en samen willen bouwen aan de toekomst.
Bij Yuverta geloven we dat we zulke mensen niet pas moeten zoeken als er ergens een vacature ontstaat. We kijken liever vooruit. Daarom organiseren we op 1 juli een informele Meet & Greet voor ervaren leidinggevenden die nieuwsgierig zijn naar Yuverta, onze scholen en onze visie op leiderschap.
Misschien ben je niet actief op zoek naar een nieuwe functie. Misschien wil je gewoon eens sfeer proeven, ervaringen uitwisselen of ontdekken of Yuverta bij jou past. Juist dan ontmoeten we je graag.
Deze Meet & Greet is geen formeel sollicitatiemoment, maar een open en laagdrempelige kennismaking. Een moment om elkaar te ontmoeten, vragen te stellen en te verkennen of jouw manier van leidinggeven aansluit bij wie wij zijn en waar we naartoe willen.




