Een dagje meelopen bij ons op school
Maak kennis met een van de opleidingen van Yuverta mbo Velp! Meelopen kan bij de volgende opleidingen:
- Bos- en natuurbeheer BOL
- Outdoor & Nature BOL
- Eco en wildlife BOL
- Toegepaste biologie BOL
- Boomverzorging BOL
- Watermanagement BOL
Je bent van harte welkom!
Let op:
De meeloopdagen zijn bedoeld voor iedereen met interesse in de bol-opleidingen. Wil jij bbl doen en heb je vragen? Mail naar mbo.velp@yuverta.nl.
Meelopen
Tijdens een meeloopdag ga je een dag proefstuderen en meelopen met een klas. Zo kun je ervaren hoe de lessen gaan en kun je al je vragen stellen aan de docent en studenten. Lijkt dit je leuk? Meld je dan snel aan.
Aanmelden
Meld je aan door te klikken op de button 'Aanmelden' op deze pagina. Je ziet dan een overzicht van alle meeloopdagen waar je je voor kunt aanmelden.
Voorbereiding
Voor een meeloopdag hoef je niks voor te bereiden. Zorg ervoor dat je 15 minuten eerder op school bent en meld je bij de receptie.
Vragen?
Heb je vragen? Stuur dan gerust een mailtje naar mbo.velp@yuverta.nl
