omhoog
zondag 30 januari 2022 11:00 - 14:00 uur

Online open dag Yuverta vmbo Den Bosch

Welkom 

Op zondag 30 januari vindt de online open dag van onze school plaats. Helaas kunnen we jullie, vanwege de corona-maatregelen, niet in school ontvangen, want onze leerlingen hadden jou graag onze school zien!

Maar ook online bieden we een mooi programma aan om jou een goed beeld te geven van onze school en het onderwijs dat wordt gegeven. Je komt zo veel te weten over onze school, de verschillende theorie en praktijkvakken en begeleiding.

Livestream
Deze online open dag zenden wij uit via een livestream vanuit onze school. De link naar deze livestream zetten we op onze website en sturen we per mail toe. De open dag wordt op 2 verschillende tijdstippen aangeboden, 11.00 en 13.00 uur, zodat zoveel mogelijk leerlingen en hun ouders deze kunnen bijwonen.

Registeren voor deze open dag verplicht jou tot niets. Wij zouden het fijn vinden als je je gegevens achterlaat, zodat wij je kunnen informeren als je op een later moment de school wel mag bezoeken. 

Delen
  • Facebook
  • Twitter
  • E-mail
  • WhatsApp
  • LinkedIn