omhoog
vrijdag 28 januari 2022 18:00 - 21:00 uur

Open dag

Maak kennis met onze school en opleidingen op de open dag! Op vrijdag 28 januari of zaterdag 29 januari naar de Open Dag van Yuverta in Velp en maak kennis met onze opleidingen! Zet de datum alvast in je agenda. Binnenkort kun jij je aanmelden.

Kijk rond & stel al je vragen

Op de open dag kun je al je vragen stellen aan onze studenten en docenten. Zo vertellen docenten je alles over de opleiding, delen studenten graag hun ervaringen over leuke vakken en toffe stages én zijn er bedrijven aanwezig die jou het werkveld laten zien waarin jij later kunt gaan werken.

Daarnaast kun je natuurlijk rondkijken op onze school en ons prachtige landgoed. Ook verzorgen we rondleidingen en kun je in onze techniekhal al onze materialen zoals motorkettingzagen en bosmaaiers bekijken (en even vasthouden natuurlijk!). Vel een boom in de Harvester simulator, ontdek hoe je appeltaart op open vuur bakt en bekijk op zaterdag hoe je een kudde schapen drijft met een hond. Wil je je aanmelden voor een opleiding? Dan helpen we je daar graag bij.

Opleidingen Yuverta mbo Velp

In gesprek met het Zorgteam

Op school kun je extra ondersteuning krijgen. Heb je bijvoorbeeld moeite met plannen? Heb je (financiële) problemen thuis of heb je last van faalangst, moeite met concentreren, heb je AD(H)D of andere problemen? Wij staan voor je klaar. Op de open dag kun je persoonlijk in gesprek met een collega van het Zorgteam. Je kunt in dit formulier een gesprek aanvragen, samen kijken jullie wat in jouw geval de mogelijkheden bij ons zijn.

Vragen?

Heb je nu al een vraag? Neem dan contact op met Madelon Schepers via ma.schepers@yuverta.nl of stuur een WhatsApp-berichtje naar 026 3840310.

Online de school bezoeken

Kun je niet wachten om de school van binnen te zien? Laat je rondleiden door twee studenten van Yuverta:

Ook kun je zelf een kijkje nemen via Google Maps. Je kan zo door alle gangen lopen die je misschien volgend jaar zelf ook gaat bewandelen.

Delen
  • Facebook
  • Twitter
  • E-mail
  • WhatsApp
  • LinkedIn